Tím, že používáte tento web, vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie pro účely analýz webu a zobrazování přizpůsobeného obsahu. Další informace

Nový Office.
Lepší způsob práce. Společně.

Office nabízí nástroje, které potřebujete k práci – od domácností po firmy, od stolních počítačů po web a všechna zařízení mezi tím.

S Office všechno zvládnete.

V Office 365 jsou teď nové podnikové funkce.

Zobrazit podrobnosti

Určený pro práci v týmu

Určený pro práci v týmu

Spolupracujte způsobem, který vám vyhovuje, a ve chvíli, kdy se vám to hodí. Vytvořte dokumenty a spolupracujte na nich s ostatními a prostřednictvím sdílených notebooků zajistěte, aby všichni měli v práci pořádek a měli aktuální verze dokumentů. Mobilní aplikace Office na zařízeních se systémem Windows a Android™ i zařízeních Apple® se zase postarají, že budete pořád v kontaktu.

Dokonalé s Windows 10

Dokonalé s Windows 10

Office 2016 a Windows 10 si dokonale rozumí. Vytvářejte v aplikacích Office, které dobře znáte a jimž důvěřujete, skvěle vypadající dokumenty. Stačí se jednou přihlásit, a svoje nastavení a dokumenty máte na všech zařízeních s Windows. Aplikace podporující dotykové ovládání pro telefony a tablety s Windows pozvednou vaši mobilní produktivitu na novou úroveň. Přečtěte si další informace o upgradu na Windows 10.

Pracuje pro vás

Pracuje pro vás

Soustřeďte se na to, co je pro vás důležité. Používejte integrované inteligentní návrhy, hledejte užitečné informace a získejte užitečné podrobnosti, které vám pomůžou vytvářet ty nejlepší dokumenty, aniž byste opustili Office. Zkroťte svoji doručenou poštu a přestaňte si jednou provždy dělat starosti, jestli máte poslední verze dokumentů.

b09c19b5-5d73-4ac1-9dce-030daf56ddb6

Prozkoumejte Office na různých zařízeních

Notebooky / Stolní počítače / 2 v 1

Blog Office

Buďte první, kdo se dozví o nových funkcích, novinkách o produktech a další informace.

Navštivte blog Office (jenom v angličtině)

Bezplatné školení

Objevte kurzy k Office.

Začínáme

Podpora Office

Tady se můžete ptát, hledat odpovědi a získat podporu.

Začínáme
iTunes, iPhone a iPad jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované ve Spojených státech a dalších zemích. Android je registrovaná ochranná známka společnosti Google Inc.