Používaním tejto lokality vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie na analýzu lokality a so zobrazovaním prispôsobeného obsahu. Ďalšie informácie

Nový Office.
Spolupráca takmer bez práce.

Office obsahuje nástroje, ktoré vám umožňujú zvládnuť všetko – či už doma, alebo v práci, na počítači alebo na webe, prípadne na rôznych zariadeniach.

Office vám umožní splniť svoje úlohy

Nové podnikové možnosti v službách Office 365.

Podrobnosti

Stvorený na tímovú spoluprácu

Stvorený na tímovú spoluprácu

Spolupracujte s ostatnými tak, ako vám to vyhovuje a kedy vám to vyhovuje. Vytvárajte dokumenty a spolupracujte na nich s ostatnými. Vďaka zdieľaným poznámkovým blokom budú mať všetci tie správne a najmä aktuálne informácie. Zostaňte v kontakte vďaka mobilným aplikáciám balíka Office v zariadeniach s Windowsom, systémom Android™ a v zariadeniach Apple®.

Ideálne s Windowsom 10

Ideálne s Windowsom 10

Office 2016 a Windows 10 sú pre seba ako stvorení. Vytvárajte úhľadné dokumenty pomocou aplikácií balíka Office, ktoré poznáte a ktorým dôverujete. Stačí sa prihlásiť raz, svoje nastavenia a dokumenty budete mať k dispozícií vo všetkých zariadeniach s Windowsom. Zvýšte svoju produktivitu aj na cestách vďaka aplikáciám pre telefóny a tablety s Windowsom s podporou dotykového ovládania. Ďalšie informácie o inovovaní na Windows 10.

Pracuje za vás

Pracuje za vás

Zamerajte sa na to, na čom vám záleží. Využite vstavané inteligentné návrhy, nájdite pomocné informácie a získajte užitočné prehľady na vytváranie tých najlepších dokumentov. Nemusíte ani odísť z balíka Office. Skroťte svoju doručenú poštu a vyhnite sa bolestiam hlavy, odteraz totiž bez problémov nájdete najnovšie verzie dokumentov.

b09c19b5-5d73-4ac1-9dce-030daf56ddb6

Preskúmajte Office v rôznych zariadeniach

Prenosné počítače/PC/Tabletové počítače

Blog o balíku Office

Získajte informácie o nových funkciách, produktoch a ďalších možnostiach ako prví.

Navštívte blog o balíku Office (len v angličtine)

Bezplatné školenia

Objavte kurzy na používanie balíka Office.

Začíname

Technická podpora pre Office

Môžete tu klásť otázky, nájsť na ne odpovede a získať technickú podporu.

Začíname
iTunes, iPhone a iPad sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc. registrované v USA a v iných krajinách. Android je ochranná známka spoločnosti Google Inc.