Yeni Office.
Birlikte çalışmanın zorluklarını ortadan kaldırır.

Evden işe, masaüstünden web'e ve bunların arasındaki tüm cihazlarda Office ile işlerinizi halledecek araçlara sahip olursunuz.

Office, işleri tamamlama yöntemidir

Yeni kurumsal özellikler şimdi Office 365'te.

Ayrıntılara bakın

Ekip çalışması için oluşturuldu

Ekip çalışması için oluşturuldu

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz şekilde birlikte çalışın. Belge oluşturun, diğer kişilerle birlikte belgeler üzerinde çalışın ve paylaşılan not defterleriyle herkesi düzende ve güncel tutun. Windows, Android™ ve Apple® cihazlarındaki Office mobil uygulamalarıyla iletişimi sürdürün.

Windows 10 ile mükemmel

Windows 10 ile mükemmel

Office 2016 ve Windows 10 birbirleri için yaratılmıştır. Bildiğiniz ve güvendiğiniz Office uygulamalarıyla gösterişli belgeler oluşturun. Bir kere oturum açtığınızda ayarlarınız ve belgeleriniz tüm Windows cihazlarınızda sizinle olur. Windows telefonlar ve tabletler için dokunmatik özellikli uygulamalarla hareket halindeyken üretkenliğinizi artırın. Windows 10’a yükseltme hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sizin için çalışır

Sizin için çalışır

Önemsediğiniz şeylere odaklanın. En iyi belgelerinizi oluşturmak için Office’ten çıkmadan yerleşik akıllı önerileri kullanın, yararlı bilgiler bulun ve fikirler elde edin. Gelen kutunuzu kolayca düzenleyerek belgelerin son sürümlerini bulma zahmetinden kesin olarak kurtulun.

b09c19b5-5d73-4ac1-9dce-030daf56ddb6

Cihazlarda Office’i keşfedin

Dizüstü bilgisayarlar / Masaüstü bilgisayarlar / İkisi bir arada bilgisayarlar

Office blogu

Yeni özellikler, haberler ve daha fazlasından ilk haberdar olan siz olun.

Office blogunu ziyaret edin (yalnızca İngilizce)

Ücretsiz eğitim

Office'teki öğreticileri keşfedin.

Başlayın

Office desteği

Sorular sorun, yanıtlar bulun ve destek alın.

Başlayın
iTunes, iPhone ve iPad ABD ve diğer ülkelerde Apple Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır. Android, Google Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.